تمدید مهلت ارسال مقالات

به استحضار اعضای محترم می رساند مهلت ارسال چکیده مقالات تا ۳۰مهر ماه تمدید گردید.

 

ارسال مقالات به  ایمیل انجمن به ادرس (inpa.1394@gmail.com)

نحوه نگارش چکیده مقالات جهت هشتمین سمپوزیوم نوروپسیکولوژی شناختی ایران

چکیدۀ مقاله باید به زبان فارسی حاوی حداکثر ۴۰۰ کلمه، با فونت B نازنین، با سایز ۱۲ و فاصله سطر ۱ با نرم افزار Word  نسخۀ ۲۰۰۷ به بالا تایپ شده و در بازه زمانی مشخص شده به سایت کنگره ارسال شود.
لطفا توجه نمایید : از آنجا که چکیده در قالب فایل Word بایستی ارسال شود، برای این که فرمت چکیده تنظیم شده هنگام ارسال تغییر نکند، حتما بعد از این که چکیده در نرم افزار Word نوشته شد از منوی Word Options گزینه Save را انتخاب کرده و سپس در مربع مربوط به Embed fonts for the file تیک زده سپس Ok نمایید و پس از آن نسبت به ذخیره فایل و ارسال آن اقدام کنید.
چکیده
چکیده مقاله بایستی در ۴ بخش به ترتیب با عناوین زیر نوشته شده باشد:

مقدمه، که شامل زمینه مساله (در حد سه تا چهار جمله) و هدف از انجام پژوهش (در حد یک تا دو جمله) است
روش، که در آن اطلاعات مربوط به جامعه، نمونه، شیوه نمونه گیری و ابزارها ذکر می‌شود (در حد سه تا چهار جمله)
یافته‌ها، که یافته‌های اصلی و مهم پژوهش (در حد سه تا چهار جمله) را شامل می‌شود
نتیجه گیری، نتیجه گیری از پژوهش (در حد سه تا چهار جمله) نوشته می‌شود
در هنگام ارسال چکیده مقالات، “فایل اصلی” بایستی شامل مشخصات نویسندگان (نام و نام خانوادگی تمام نویسندگان به ترتیب اولویت، رشته تحصیلی، مرتبه علمی در حال حاضر، دانشگاه محل تحصیل، شماره تماس و ایمیل) باشد. همچنین نویسنده مسؤل مقاله نیز مشخص شود. “فایل بدون نام” نیز صرفاً در برگیرنده چکیده مقاله باشد.
مراحل بررسی و داوری مقاله
پس از دریافت چکیده مقاله ها، ابتدا چکیده مقاله‌ها از سوی اعضای کمیته علمی سمپوزیوم ارزیابی خواهند شد. شایان ذکر است فقط چکیده مقاله‌هایی بررسی می شوند که در بازه زمانی مشخص شده و با رعایت ساختار تعیین شده، به سایت سمپوزیوم ارسال شده باشند. نویسندگانی که چکیده مقاله شان مورد پذیرش قرار گرفته است بایستی متن کامل مقاله (خلاصه مبسوط) را تا تاریخ تعیین شده ارسال نمایند. پذیرش نهایی مقاله منوط به دریافت متن کامل (خلاصه مبسوط) و تایید آن از سوی کمیته علمی است. توضیحات مربوط به نحوه نگارش خلاصه مبسوط، پس از اعلام نتایج داوری چکیده مقاله ها، منتشر خواهد شد. همزمان مقاله هایی نیز برای ارائه به شکل پوستر پذیرفته می شوند که توضیحات مربوط به تهیه پوستر نیز منتشر خواهد شد.
شرایط پذیرش مقاله
مقاله باید کاملاً جنبه پژوهشی داشته باشد و اصول کلی نظری و روش شناسی در آن مراعات شده باشد. در خصوص مقاله های کیفی نیز بایستی روش شناسی مقاله کیفی کاملا رعایت شده باشد.
مقاله باید اصیل بوده و پیش از این به چاپ نرسیده و یا ارائه نشده باشد
پذیرش مقاله می تواند منوط به انجام اصلاحات پیشنهادی از جانب داوران باشد

مقاله های پذیرش شده با نظر کمیته علمی به صورت سخنرانی یا پوستر ارائه خواهند شد
ارزش علمی مقاله هایی که به شکل پوستر پذیرش می شوند،  معادل مقاله های ارایه شده به صورت سخنرانی است
سقف مجاز ارسال مقاله برای هر فرد به عنوان نویسنده اول ۲ مقاله است. اگر نویسندگانی در بیش از ۲ مقاله به عنوان نویسنده اول مشخص شده باشند همۀ مقاله‌های ایشان از چرخه داوری مقالات حذف خواهد شد.

عصب

Be the first to comment

Leave a Reply